MARYJA Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (13.10.2019) Parafia pw. św. Wojciecha w Gorzędzieju

13 października, 2019

  1. Intencje mszalne.
  2. Za sprzątanie kościoła i kwiaty serdecznie dziękujemy paniom: Lidii Kłos oraz Renacie Kuźnia. W tym tygodniu prosimy panie: Małgorzatę Kuźnia oraz Magdę Rochte.
  3. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii: od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem wtorków) przed mszą świętą wieczorną o godzinie 17.30.
  4. Dziś w całej Polsce Dzień Papieski, po mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  5. Panu Ryszardowi Fąferkowi oraz Piotrowi Partece serdeczne podziękowanie za wykonane prace konserwatorskie – odmalowanie wejściowych drzwi głównych i bocznych. Bóg zapłać!
  6. Zaduszki – w kruchcie są wyłożone karty zaduszkowe. Można je wypełniać i od najbliższej niedzieli składać w zakrystii lub biurze parafialnym. Prosimy o zaznaczenie, czy są to wypominki roczne czy listopadowe. Za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych przez cały miesiąc odmawiany będzie różaniec po wieczornej mszy świętej.
  7. Trwa Nawiedzenie rodzin Gorzędzieja przez obraz MB Częstochowskiej. Plan Nawiedzenia na najbliższy okres: ul. Tczewska, numery od 18 do 24, następnie ulica Wąska, Nadwiślańska, Hundsdorfa. Przyjmijmy z wiarą, nadzieją miłością Matkę Bożą, naszą Królową pod dachami naszych domów i w naszych sercach. Zaprośmy do wspólnej modlitwy rodzinę, krewnych, sąsiadów, przyjaciół….
  8. W najbliższą niedzielę, trzecią miesiąca, zbiórka inwestycyjna na potrzeby budowlano-remontowe naszej parafii.
  9. W piątek, 18 października, w święto św. Łukasza, dzień modlitw za służbę zdrowia. Szczególnie w modlitwie polecajmy naszych lekarzy oraz pielęgniarki naszej parafii.