Informacje

Grudzień 12, 2016

Dom Rekolekcyjny w klasztorze w Gorzędzieju koło Tczewa został utworzony po to by dzielić się z Wami duchowością karmelitańską. Centrum tej duchowości stanowi życie modlitwą wewnętrzną, obecnością Bożą w życiu codziennym, wiarą, nadzieją i miłością. Jej filarami są święci Karmelu, którzy pomagają nam swą mądrością, doświadczeniem i przykładem życia. Z ich życia i pism czerpiemy tematy i zagadnienia, które omawiamy na rekolekcjach. Tematy na każdy kolejny rok są dobierane tak, by umożliwić osobom przybywającym na rekolekcje pogłębienie swej wiedzy o modlitwie, jej praktykowaniu, o życiu kontemplacyjnym i duchowym.
Jak co roku zapraszamy Was do spotkania z duchem Karmelu. Będziemy się cieszyć z kolejnego spotkania z tymi, którzy już korzystali z naszego Domu Rekolekcyjnego „Pod Opieką św. Józefa”; zapraszamy gorąco tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z duchowością Karmelu i jego Świętymi. Ufamy, że będzie to dla Was czas błogosławiony. Prosimy o to Miłosiernego Boga.

            


Kontakt
Klasztor OO. Karmelitów Bosych
ul. Ks. Hundsdorfa 7a
Gorzędziej k. Tczewa
83-120 Subkowy

telefon: 58 536 84 34
telefon komórkowy: 604 423 120
e-mail w sprawach rekolekcji: rekolekcje@karmelicibosi.pl
e-mail w sprawach intencji mszalnych: rekolekcje-msze@karmelicibosi.pl

Numer naszego konta bankowego:

Klasztor Karmelitów Bosych
Gorzędziej, ul. ks.Hundsdorffa 7a
Konto: Bank BGŻ BNP PARIBAS
73 1600 1462 1835 0928 1000 0001


Zapisy

Prosimy o zgłaszanie się (najlepiej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem) poprzez formularz zapisów, z zakładce zapisy. Mamy też prośbę, aby po zapisaniu się na rekolekcje na 10 dni przed rozpoczęciem rekolekcji (niezależnie od zapewnienia o przyjeździe na rekolekcje) potwierdzić swój przyjazd (najlepiej e-mail’em lub SMS’em). Zakładamy, że każdy kto się zapisuje przyjedzie na rekolekcje, ale chodzi o wykluczenie sytuacji losowych jak nagła choroba itp.