MARYJA Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą (06.02.2022)

6 lutego, 2022

  1. Intencje mszalne.
  2. Za sprzątanie kościoła oraz kwiaty dziękujemy paniom Annie Malmur oraz Małgorzacie Wiśniewskiej wraz z rodzinami. W tym tygodniu prosimy panie: Annę Radtke oraz Sabinę Banaś. Kościół to DOM BOŻY. Jest on naszym wspólnym dobrem i podlega naszej WSPÓLNEJ opiece i trosce. DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy z zaangażowaniem sprzątają nasz kościół i ofiarują kwiaty do Domu Bożego.
  3. W czwartek w kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 10.00 do godziny 17.00. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia – koronka do Bożego Miłosierdzia i tajemnice bolesne różańca św.
  4. Polecamy nowy numer „Pielgrzyma”.
  5. W piątek (11 lutego) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. O 16.00 nabożeństwo maryjne dla dzieci, błogosławieństwo świec dzieci pierwszokomunijnych, procesja ze świecami. Po mszy św. wieczornej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz odmówimy różaniec święty w intencji chorych w naszej parafii oraz w naszych rodzinach. Na zakończenie procesja ze świecami wokół kościoła.
  6. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, wspólnota zakonna zaprasza na wspólną modlitwę, wspólne trwanie w Bożej obecności: o godzinie 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele, o godzinie 19.00 nieszpory.
  7. Trwa nawiedzenie rodzin parafii oraz wspólnoty parafialnej relikwiami świętych małżonków, Ludwika i Zelii Martin, rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Małżonkowie mogą zapraszać relikwie świętych małżonków Ludwika i Zelii Martin na trwające tydzień nawiedzenie rodziny.